Dziś miałem kolejną wizytę u pani Eweliny. Terapia czaszkowo-krzyżowa czasami przynosi ogromne, nieoczekiwane efekty zarówno dla pacjenta, jak i nawet dla terapeuty. Dzieje się tak dlatego, że doświadczony terapeuta uruchamia procesy, w których układ nerwowy aktywizuje się, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie problemów zdrowotnych dla ciała i duszy, i sam staje się uczestnikiem terapii, mając prawo korygować to, co się dzieje w procesie zdrowienia.
Podczas sesji spontanicznie pojawiło się odczucie, że mój kręgosłup, który często bywa źródłem bólu i dyskomfortu, wraz z klatką piersiową zamienił się w żel, który przepływał w rękach terapeutki. Całości towarzyszyło poczucie uwolnienia, ciepła, równowagi i zdrowienia.
Pani Ewelino, dziękuję za Pani wiedzę, umiejętności i chęć ich wykorzystywania dla dobra i zdrowia Pani pacjentów!
~Wuspa Kurach